Kaip naudotis žemėlapiu?

Užsakę maršrutą, valandos bėgyje gausite internetinę nuorodą žemėlapiui (jei žygis tą pačią dieną). Jeigu užsakote žygį dieną ar kelios dienos prieš, prisijungimo duomenis gausite paskutinę dieną vakare prieš užsakytą žygį. Žemėlapio nuoroda galios ribotą laiką – vieną dieną, o jeigu žygis dviejų dienų – dvi dienas. Tokiu būdu galėsite neskubėdami leisti laiką gamtoje, bus laiko pertraukoms, gamtos stebėjimui.

SVARBU! Mūsų maršrutai (vidutinio ir sudėtingo lygmens) yra skirti tikriems gamtos mylėtojams, nebijantiems sušlapti kojų, susibraižyti rankas, brautis per tankumynus – tam, kad pamatyti kažką įdomaus. Nors didžioji dalis maršrutų eina aiškiai matomais keliais ir takais, kartais gali tekti eiti trumpas atkarpas per bekelę. Tuo tarpu lengvo sudėtingumo maršrutuose turėtumėte išsisukti sausomis kojomis ir nesubraižytomis rankomis. Be to, maršrutai yra surinkti per keletą metų, tad kai kuriuose, deja, situacija gali būti pasikeitusi (iškirstas miškas, suarta pieva, atsiradęs griovys, tvora ir pan.). Tad tikimės jūsų supratingumo ir esame dėkingi už bet kokias pastabas (jeigu jos be keiksmažodžių).

Kiekvienam maršrutui per vieną dieną galimi ne daugiau nei trys užsakymai tą pačią dieną. Tokiu būdu galėsite netrukdomai mėgautis gamtos ramybe.

Žygio pradžios taškas (arba stovėjimo aikštelė) pažymėta Google Maps nuoroda konkretaus maršruto interneto puslapyje, taip pat ši nuoroda bus atsiųsta elektroniniu paštu.

Jūsų buvimo vieta (geolokacija) automatiškai bus rodoma mėlynu rutuliuku. SVARBU: geolokacijai jūsų mobilaus įrenginio naršyklė turėtų būti nustatyta taip, kad naudotų jūsų lokaciją. Gali būti, kad jūsų lokacija, einant keliu ar taku, bus rodoma šiek tiek šone nuo raudonos maršruto linijos – tai yra normalu.

Maršruto pradžia pažymėta žaliu apskritimu, pabaiga – raudonu apskritimu. Žinoma, galima žygiuoti ir priešinga kryptimi – pasirinkimas yra jūsų.

Maršrutas pažymėtas raudona linija.

Gamtiniai kompleksai pažymėti raudonai rusvais plotais, kuriuos paspaudus, atsidaro langas su aprašymu ir būdingomis rūšimis. Atsidariusį langą galima uždaryti spaudžiant „x” simbolį viršutiniame dešiniajame lango kampe, arba paspaudžiant bet kur ant žemėlapio.