Apie mus

Naturama – projektas, skirtas Lietuvos gamtos pažinimui ir saugojimui. Čia rasite žygių maršrutus Lietuvoje, skirtus pažinti įvairius gamtinius kompleksus ir jiems būdingą gyvybę. Įsigydami maršrutą, taip pat prisidedate prie Lietuvos gamtos saugojimo ir atkūrimo: visa užsakymo suma yra skiriama gamtos apsaugai (pvz., Sengirės fondui), atskaičius pervedimo išlaidas mokėjimo tarpininkui (paprastai jos siekia 10 centų nuo užsakymo).

Apie maršrutus gamtoje

Mūsų sukurti maršrutai gamtoje skirti geriau pažinti Lietuvos gamtą, skirtingus jos kompleksus, su jiems būdingais gyvūnais ir augalais. Neįtraukėme pačių rečiausių, trikdymui jautrių rūšių – tikslas yra ne tik supažindinti su gamta, bet ir ją apsaugoti. Taip pat maršrutai neina per tas saugomas teritorijas, kuriose lankymas draudžiamas. Visgi jeigu pastebėjote, kad viena ar kita maršruto dalis eina per saugomą teritoriją, kurioje lankymas draudžiamas, būsime labai dėkingi už pastabas.

Intelektinė nuosavybė

Draudžiama be mūsų sutikimo naudoti bet kokį šiame tinklalapyje skelbiamą turinį (t.y., originalias nuotraukas, maršrutus ir jų turinį, tekstą ir kt.). Pažeidus šias taisykles, bus kreipiamasi į teisėsaugos institucijas. Taip pat pasiliekame teisę vykdyti savo teisingumą, ir pažeidusieji aukščiau minėtas taisykles fiziniai ar juridiniai asmenys, automatiškai sutinka, kad nereikš pretenzijų, kai prieš juos bus imamasi atsakomųjų veiksmų.